Transport

Firma Żelimet świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie organizacji transportu krajowego i międzynarodowego. Nasza flota pojazdów z siecią doświadczonych partnerów zapewnia staranną i terminową realizację zamówień krajowych i międzynarodowych.

W ramach usług transportowych i spedycyjnych zapewniamy realizację zleceń przewozu ładunków całopojazdowych, częściowych, ponadgabarytowych, niskopodwoziowych, maszyn i urządzeń oraz ładunków wymagających kontroli temperatury.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zapewniając Klientom kompleksową obsługę, doboru odpowiedniego środka transportu, zaplanowania optymalnej trasy, kontroli przebiegu transportu, po przygotowanie dokumentacji.
Nad każdym etapem realizacji zlecenia czuwa kompetentny zespół specjalistów, dbających o sprawny i bezpieczny przebieg transportów.
W swych działaniach opieramy się na profesjonalizmie oraz indywidualnym podejściu do każdego zlecenia, ponieważ satysfakcja i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

www.zelimet-transport.pl

auta
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.